Dzień Kobiet w naszym gimnazjum
Data: 13-03-2010 o godz. 13:02:17
Temat: Uroczystości szkolne


      Dzień Kobiet to wspaniałe święto pań. Także i w naszej szkole nie brakowało uśmiechu na twarzy u kobiet w tym szczególnym dla nich dniu. W tym artykule przedstawię wam przebieg krótkiego, lecz wspaniałego występu z okazji tego święta.Apel z okazji tego święta rozpoczął się na czwartej godzinie lekcyjnej na dolnym korytarzu.
Na początku dwaj uczniowie z klas III (Dawid Szybiński i Konrad Kęska) przypomnieli wszystkim obecnym najważniejsze wiadomości, które powinniśmy wiedzieć o tym święcie.
Następnie p. Janusz Szarlip (nauczyciel muzyki) zaśpiewał dwie piosenki. Najbardziej podobała się piosenka pt."Najwięcej witaminy" z repertuaru Rosiewicza (dostała bis).
W trakcie piosenki do p.Szarlipa dołączył także p. dyrektor wraz z męską częścią uczniów gimnazjum. Płeć piękna była zaskoczona występem oraz mile wspomina ten dzień.
Po występie wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami powrócili do swoich klas. Apel ten przygotowali: p.Szymanek i p. Szarlip.
Nauczycielki, panie, które dbają o czystość w szkole oraz uczennice otrzymały kwiaty oraz życzenia z okazji tego święta.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=981