Apel porządkowy.
Data: 01-03-2010 o godz. 20:29:41
Temat: Samorząd


Dnia 26.02 br. na czwartej godzinie lekcyjnej młodzież oraz nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na dolnym korytarzu szkolnym. W jakim celu?, dlaczego? dowiecie się w dalszej części artykułu...


Pierwszym punktem tego spotkania było przedstawienie informacji dotyczących ostatnio przeprowadzonych akcji w naszej szkole przez przewodniczącą samorządu szkolnego.
Ania oznajmiła nam, iż pieniądze zebrane z dyskoteki choinkowej (na której DJ był Kacper Krzyżanowski)  oraz dary ofiarowane przez uczniów  zostały przekazane na rzecz Domu Dziecka w Rawie Mazowieckiej. Kolejną akcją była zbiórka Góry Grosza, w której pierwsze miejsce oraz darmowy wstęp na dyskotekę otrzymała klasa 3c z kwotą - 206,13zł. Nasza szkoła łącznie zebrała 613,30 zł.
Została także ogłoszona zbiórka makulatury, którą od 1.03. br. można składać w sali nr. 26. Przypomniano również o nadal aktualniej zbiórce puszek aluminiowych, które możemy wrzucać do jak pewnie zauważyliście specjalnych koszy umieszczonych w naszej szkole. Na koniec pan Dyrektor przypomniał, aby uczniowie zapoznali się z planem obecnych rekolekcji i przećwiczyli ustawienie na apelach porządkowych.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=978