Mercedes-Benz Actros Space Max
Data: 19-02-2010 o godz. 18:14:21
Temat:


Nowy samochód marki Mercedes udowadnia jak bardzo firma zwraca uwagę na wygodę kierowcy podczas jazdy. Ten model był wielką atrakcją podczas pokazu samochodów w Hanowerze w 2006. Więcej o tym wspaniałym aucie dowiecie się, czytając dalszą część artykułu... 


Mercedes-Benz Truck skupia się na trzech ważnych elementach w życiu kierowcy. Te elementy to rekreacja, prowadzenie pojazdu oraz spanie. Nowy Actros został przystosowany specjalnie do komfortu spania. Actros Black Edition zapewnia komfort jazdy oraz wysoką klasę wyglądu zewnętrznego. Jest on przystosowany do komfortowego "mieszkania".
Przestronna kabina bardzo pomaga w odpoczynku przez co kierowca może lepiej się sprawować w swojej pracy. Ważną rolę odgrywa łóżko. W ciągu dnia łóżko jest niewidoczne. Kiedy jednak jest potrzebne zostaje rozłożone przez system elektrohydrauliczny. Kierowca podczas wylegiwania się na wysokiej jakości materacu może oglądać gwiazdy przez panoramiczny szyberdach lub oglądać swoje ulubione filmy na odtwarzaczu DVD.
Ściany oraz oświetlenie sprawia miłą i przytulną atmosferę domowej sypialni. Ponieważ łóżko jest składane, "pokój mieszkalny" sprawia wrażenie bardzo wszechstronnego. Mercedes-Benz Actros Space Max ma kabinę sięgającą 4 metrów. Projektując taką kabinę Mercedes ten doszedł do dopuszczalnej prawem granicy wysokości samochodów ciężarowych. Kabina posiada nowoczesne wnętrze przybrane w jasne skóry oraz orzecha włoskiego. Z zewnątrz prezentuje się równie pięknie. Biały, metaliczny lakier z elementami wykonanymi z chromu i stali nierdzewnej nadają Actrosowi elegancji. Powstał on na bazie Actrosa 1860 LS z technologią Blue Tec 5 i Mercedesa PowerShift. Posiada również nową generację automatycznych skrzyń biegów firmy Mercedes-Benz.
Tę machinę napędza silnik o mocy 600Km. W rezultacie powstała ciężarówka marzeń kierowców.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=964