Sportowe rozgrywki w siatkówkę
Data: 19-02-2010 o godz. 18:05:05
Temat: Sport


    17 i 19 lutego w naszej szkole miały miejsce zawody chłopców w piłkę siatkową. Nasza reprezentacja zmierzyła się z drużynami z Wilkowa, Nowego Miasta i Mogielnicy. Jeśli chcecie poznać przebieg i rezultat tych zmagań, przeczytajcie ten artykuł.
 


We środę, 17 lutego zmierzyliśmy się z Wilkowem. Mecz toczył się ze zmiennym szczęściem: pierwszy set wygraliśmy, następny nie był już dla nas tak pomyślny. Jednak w trzeciej części chłopcy z naszej reprezentacji pokazali na co ich stać. Co za tym idzie, drużyna z Błędowa wygrała 2:1.

19 lutego w piątek drużyny kontynuowały zmagania. O 9:30 rozegrano pierwszy mecz – między chłopcami z Mogielnicy i Nowego Miasta. Rozgrywki zakończyły się wynikiem 2:1 dla Mogielnicy. Następnie zmierzyli się zawodnicy z Błędowa i Nowego Miasta. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, jednak przeciwna drużyna miała więcej szczęścia. Rezultat meczu to 2:1 dla Nowego Miasta.

Ostatni mecz rozegraliśmy z Mogielnicą. Starcie było bardzo zacięte, chłopcy z obu drużyn walczyli o każdy punkt. Przewagą kilku punktów zwyciężyla reprezentacja z Mogielnicy (2:1).
Naszą szkołę reprezentowali:

Michał Pępkiewicz
Remigiusz Krawczyk
Andrzej Stępniak
Kamil Szmulski
Mateusz Kowalczyk
Cezary Dulewicz
Adrian Karpiński
Bartek Kamiński
Konrad Kęska
Adrian Stępniak
Dawid Szybiński
Krystian Szewczyk

Trenerem naszej drużyny był pan Piotr Lange.Rezultat zawodów wygląda następująco:

1 miejsce – Mogielnica

2 miejsce – Nowe Miasto

3 miejsce – BłędówGratulujemy wszystkim zespołom, szczególnie naszym reprezentantom, gdyż mimo piątkowej porażki utrzymywali grę na bardzo wysokim poziomie i nie poddawali się. Podziękowania należą się również trenerowi, który dobrze przygotował naszą drużynę.

Miejmy nadzieję, że w przyszłych zmaganiach nasi chłopcy będą mieli więcej szczęścia.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=963