Magiczny dzień w naszej szkole
Data: 23-12-2009 o godz. 17:41:46
Temat: Uroczystości szkolne


   Dnia 22 grudnia w naszej szkole była niesamowita, magiczna atmosfera, którą stworzyła wiadomość, że jest to ostatni dzień nauki przed świętami Bożego Narodzenia. Bliski świąteczny czas zapewnił nam występ uczniów, a także śpiew chóru szkolnego. Więcej w dalszej części artykułu...


W dniu tym odbyło się spotkanie wigilijne, składające się z trzech częśći, w którego skład wchodził m.in.: występ uczniów, łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Przedstawienie rozpoczeło się o godz. 11.30 w hali sportowej. Jasełka zostały przygotowane przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Spotkanie z aktorami pozwoliło nam na zastanowienie się nad swoim postępowaniem. Scenka odegrana przez naszych kolegów miała na celu uświadomić nas, iż w życiu najważniejszymi wartościami są: miłość, przyjaźń i czas.
Całej uroczystości towarzyszył nasz niezwykły chór prowadzony przez p.Janusz Szarlipa.

Zostały odśpiewane kolędy zarówno w języku narodowym jak również angielskim, niemieckim i rosyjskim. Jasełka zakończyły się przez złożenie najserdeczniejszych życzeń przez dyrektora szkoły p. Krzysztofa Kaźmierczaka.



Wspólnemu kolędowaniu towarzyszył podniosły i jakże świąteczny nastrój wraz z którym wszyscy udali się do swoich klas na wigilię. Tak zakończył się nasz ostatni dzień w szkole w 2009 roku.



Z okazji Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2010 Roku życzymy wszystkim zdrowych i pogodnych świąt, a także szczęśliwego roku 2010!









Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=946