Rozgrywki MOLS
Data: 08-12-2009 o godz. 18:35:11

W sobotę 5 grudnia odbyła się kolejna seria meczów siatkarskich Młodzieżowej Ogólnopolskiej Ligi Siatkówki. Gimnazjum z Błędowa tryumfowało we wszystkich trzech rozegranych meczach.

Drużyny, które brały udział w tych meczach to:
- Gimnazjum Błędów
- KS Metro
- AS Łomianki
- KS Nadstal

Więcej informacji w dalszej części artykułu...

Trenerem jest p. Piotr Lange.

W meczu Gimnazjum Błędów - KS Metro po ciężkiej walce w Tie-Break'u wygrało Gimnazjum z Błędowa, wynikiem 2:1. Sety kończyły się odpowiednio: 19:25; 25:20; 15:12.
Równolegle zmierzyli się AS Łomianki - KS Nadstal, co zakończyło się wynikiem 2:0 (25:14; 25:22) dla drużyny z Łomianek.
Następnie po krótkiej przerwie odbył się mecz Gimnazjum Błędów - KS Nadstal. Nasza drużyna wygrała ten mecz bez trudu, wynikiem 2:0 (25:12; 25:16).
W tym samym czasie odbyło się spotkanie KS Metro - AS Łomianki. Wygrała drużyna Metra wynikiem 2:0 (25:23; 25:22).
Ostatni mecz z udziałem Błędowa został rozegrany pomiędzy drużynami: Gimnazjum Błędów - AS Łomianki i zakończył się wynikiem 2:0 (25:10; 25:12) dla Błędowa.
Równolegle odbyły się rozgrywki pomiędzy drużynami KS Metro - KS Nadstal, kończące się wynikiem 2:0 (25:20; 25:15) dla Metra.

Dzięki tym trzem zwycięstwom Gimnazjum z Błędowa awansowało do Grupy "C".