Dyskoteka andrzejkowa
Data: 28-11-2009 o godz. 16:46:08
Temat: Uroczystości szkolne


    26 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Przeczytajcie dalszą część artykułu, a poznacie przebieg tej imprezy.


Dyskoteka rozpoczęła się o godzinie 16:30. Nasi uczniowie bawili się przy muzyce granej (wyjątkowo) przez Kacpra Krzyżanowskiego, ucznia z 3 klasy. Mimo tego, że z powodu zachorowań przyszło mało osób, impreza była równie udana jak poprzednie. Dyskoteka przebiegła bez żadnych problemów, wszyscy świetnie się bawili. Mieliśmy okazję zatańczyć lambadę, makarenę, a nawet pociąg. W połowie dyskoteki, uczniowie klas drugich zorganizowali dla przybyłych pokaz swoich magicznych mocy - każdy mógł wywróżyć sobie przyszłość: męża, żonę, zawód... oczywiście na wesoło (można było wywróżyć sobie bezzębnego męża - dentystę). Były wróżby z kart, z dłoni, naturalnie nie zabrakło również 'szeregu butów'. Po wróżbach wszyscy wrócili do zabawy, by około godziny 20:30 odjechać do domu w wyśmienitych humorach.
Dziękujemy organizatorom dyskoteki, opiekunom, DJ-owi (który w swym debiucie spisał się świetnie) i organizatorom sklepiku.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=939