Mecz Piłki Ręcznej
Data: 23-11-2009 o godz. 18:36:26

W dniu 23 listopada odbyły się zawody w piłkę ręczną chłopców, w której wzięła udział drużyna z naszego gimnazjum.  Rozpoczęły się one około godziny 11:00. Jeśli chcecie poznać przebieg meczu, przeczytajcie dalszą część artykułu...

W zawodach wzięła udział męska drużyna z Błędowa i Nowego Miasta. Po pierwszej połowie wynik był niekorzystny dla Błędowa - było 1:2 dla Nowego Miasta. Natomiast w drugiej połowie nastąpiło ,,przebudzenie" drużyny z Błędowa i mecz zakończył się wynikiem 13:9 dla gospodarzy.
Dzięki tej wygranej Błędów zdobył mistrzostwo powiatu i w środę stanie do walki w Jasieńcu na mistrzostwach międzypowiatowych. Walka była bardzo zacięta, lecz nasi chłopcy nie poddawali się i dzielnie walczyli o wygraną.

9. Mateusz Noga

Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy, a drużynom z naszego gimnazjum życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki w kolejnym etapie. Podziękowania należą się także trenerom naszych drużyn, za wspaniałe przygotowanie do zawodów i sędziom, którzy czuwali nad tym, by gra toczyła się fair play.