Mecz Fazy Grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt - Ac Milan
Data: 24-10-2009 o godz. 12:27:23

W dniu 21 X 2009r. na stadionie Santiago Bernabeu został rozegrany mecz między Realem Madryt, a AC Milanem. Spotkanie odbyło się bez wielkiej gwiazdy Cristiano Ronaldo, który z powodu kontuzji kibicował drużynie z trybun. Ten mecz sędziował Frank De Bleeckere. Gole zdobywali odpowiednio:
Raul (20'), Pirlo (65'), Pato (67';89'), Drenthe (77'). Chcesz znać szczegóły tego meczu? Zajrzyj do dalszej części artykułu...

Na początku gracz Realu Madryt-Raul był bardzo aktywny. Drużyna z Hiszpanii miała od razu dwa rzuty rożne. W 12 minucie Real skomponował sobie ładną akcję przez podanie Karima Benezmy do Sergio Ramosa, który "wrzucił" piłkę w pole karne, a strzał na bramkę oddał Raul Gonzalez, lecz niestety akcja nie zakończyła się golem. W 14 minucie Zambrotta (AC Milan) w polu karnym bardzo brutalnym wślizgiem od tyłu wszedł Benzemie, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Dziewiętnasta minuta to zdobycie bramki przez Raula po błędzie bramkarza Didy. W 31 minucie podyktowano rzut wolny, który wykonał Ronaldinho. Piłka została kopnięta w pole karne, lecz "Królewscy" szybko ją wybili. Około 35 minuty L. Diarra spróbował zaskoczyć bramkarza AC Milanu strzałem z 20m. Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył jedną minutę. Na zakończenie pierwszej połowy Marcelo popisał się pięknym strzałem.
Około 50 minuty Kaka oddał ładne uderzenie na bramkę Didy, a chwilę później powtórzył ten wyczyn. AC Milan błyskawicznie odpowiedział tym samym. "Królewscy" wyszli z kontrą. Benzema oddał "atomowy strzał" w stronę bramki AC Milanu, a następnie Włosi wywalczyli pierwszy rzut rożny. 66 minuta - Andrea Pirlo trafia do bramki Ikera Casillasa. Chwilę później Pato zdobywa drugiego gola dla AC Milanu. Zambrotta w 71 minucie fauluje Raula na skraju 16m i dostaje żółtą kartkę. Po rzucie wolnym następuje rzut rożny, z którego Raul podaje piłkę do niekrytego Drenthe, a ten strzela pięknego gola. Potem Ronaldinho tworzy akcję i podaje piłkę do Seedorfa, który strzela dużo ponad bramką. Około 84 minuty dochodzi do groźnej akcji dla Realu - Raul oddaje strzał z pozycji spalonej, sędzia oczywiście od razu podnosi chorągiewkę. AC Milan rewanżuje się golem. który nie zostaje uznany, ponieważ był faul. Za protesty Raul Gonzalez i Nesta dostają po żółtej kartce. Końcówka meczu (88 min) Pato  zdobywa ostatnią bramkę. Była to rozstrzygająca akcja meczu. A na sam koniec Marcelo dostaje żółtą kartkę.
Mecz kończy się wynikiem 3:2 dla AC Milanu i wielką porażką Realu Madryt. Kibice "Królewskich" opuszczają stadion z rozczarowaniem.