Piłka halowa dziewcząt
Data: 22-10-2009 o godz. 22:28:49
Temat: Sport


    Dnia 20.10.2009 roku w naszej szkole w hali sportowej odbyły się gminne rozgrywki dziewcząt w piłce nożnej. W spotkaniu wzięły udział drużyny: P.G. Błędów oraz nie P.G Wilków. Mecz rozpoczął się o godz. 14:30. Nasza reprezentacja była pod opieką p.Stanisława Bilskiego.Mecz zapowiadał się dobrze.W pierwszej połowie Błędów prowadził 1:0 po golu Nicoli Kornaszewskiej, jednak Wilków nie poddając się wyrównał szanse. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie goście strzelili nam jeszcze jedną bramkę. Błędowianki dawały z siebie wszystko, ale nie udało się doprowadzić do remisu, a brakowało tak niewiele. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla drużyny Wilkowa. Nasza drużyna niestety nie zakfalikowała się do mistrzostw powiatu.Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie im lepiej chociaż i tak pokazały się z bardzo dobrej strony!
Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

Milena Majewska, Nicola Kornaszewska, Iga Skarzyńska, Magda Skarzyńska, Patrycja Cupryjak, Paulina Szybińska,Wiktoria Podsiadło , Karolina Borkowska, Iga Socha i Paulina Kołacz.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=920