Zakończenie roku szkolnego
Data: 21-06-2009 o godz. 12:34:22
Temat: Uroczystości szkolne


    W dniu 19.06.2009 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Jeśli chcecie poznać przebieg tego wydarzenia, przeczytajcie dalszą część artykułu.
Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 8. Po nabożeństwie wszyscy uczniowie i nauczyciele udali się na halę sportową naszego gimnazjum, gdzie miała odbyć się dalsza część zakończenia roku szkolnego.
 


 Uroczystość została rozpoczęta wniesieniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie wysłuchaliśmy pożegnalnej mowy p. dyrektora, po której nastąpiło rozdanie świadectw uczniom klas pierwszych i drugich (zakończenie roku szkolnego trzecioklasistów miało miejsce dzień wcześniej). Wyróżniający się uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i dyplomy wręczane przez wychowawców. Wśród nich znaleźli się uczniowie z najwyższą średnią, sportowcy, redaktorzy gazetki szkolnej, laureaci konkursów oraz wielu innych uczniów. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, przygotowana przez uczniów. Pożegnali oni rok szkolny wesołą wakacyjną piosenką „idę na plażę...”. Po części artystycznej udaliśmy się do klas, by otrzymać resztę świadectw i po raz ostatni spotkać się w tym roku szkolnym z naszymi wychowawcami.

Myślę, że każdy z nas będzie tęsknił za latami, które tak szybko płyną w murach naszego gimnazjum.

Życzę Wam miłych wakacji!


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=903