Wieczorek klas trzecich
Data: 16-06-2009 o godz. 21:40:08
Temat: Uroczystości szkolne


    Dnia 10 czerwca br. o godz. 17:00 odbył się w naszej szkole wieczorek dla trzecioklasistów. Na tę uroczystość przyszli niemal wszyscy uczniowie kończący naukę w gimnazjum - była to dla nas ostatnia okazja do wspólnej zabawy i jednocześnie sposób na podziękowanie sobie i nauczycielom za te wspaniałe trzy lata.
 
 Wieczorek rozpoczął się bardzo uroczyście: panowie wręczyli swoim partnerkom róze, muzyka wypełniła halę sportową - zatańczyliśmy poloneza, który otwierał wieczór zabawy. Po tej tradycyjnej i podniosłej chwili przebraliśmy się w luźniejsze ubrania i ruszyliśmy do stołów, gdzie pojawiły się liczne przekąski, jednak mało kto długo wytrzymał na górnym korytarzu, bo na dole dj puścił muzykę, która zachęciła nas do tańca. Zabawa trwała, a uczniowie i niektórzy nauczyciele szaleli na parkiecie do późnych godzin. Impreza zakończyła się punktualnie o północy, jednak większość z nas chciałaby jeszcze kolejne minuty spędzać we wspólnym tańcu i zabawie.
Wieczorek ten był fantastycznym zwieńczeniem tego roku szkolnego, który jest jednocześnie ostatnim dla nas, trzecioklasistów. Z pewnością była to ostatnia taka zabawa, podczas której spotkaliśmy się wszyscy - cały, wspaniały rocznik '93.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=902