Dyskoteka
Data: 02-05-2009 o godz. 13:04:03
Temat: Publikacje


Dnia 30 kwietnia br. odbyła się kolejna i już ostatnia dyskoteka w tym roku szkolnym. Ciemna sala, głośna muzyka i kolorowe światła, a także tłumy tańczącej młodzieży to klimaty czwartkowego popołudnia. Więcej o tej wspaniałej zabawie, w dalszej części artykułu...Dyskoteka rozpoczęła się o godz. 17:00. Miała ona miejsce na dolnym korytarzu, gdzie odbywają się podobne uroczystości szkolne. Uczniowie jak i nauczyciele mogli korzystać z chwili relaksu i zabawy przy  skocznej muzyce granej przez DJa.
Na początku, na parkiecie nie było zbyt dużej ilości osób, lecz po kilku minutach wszyscy wczuli się w rytm i z "uśmiechem na twarzy" zaczęli tańczyć. Wspaniałe piosenki, kolorowe światła to tylko elementy tej świetnej zabawy. Pełen humoru klimat sprawił, że każdy uczestnik doskonale się bawił.
Ten wieczór z pewnością dla większości uczniów był niezapomnianym. Cała dyskoteka odbyła się w miłej i bardzo sympatycznej atmosferze. Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwali wychowawcy oraz inni nauczyciele.
W czasie zabawy czynny był także sklepik szkolny, z którego nastolatkowie chętnie korzystali.
Jednak wszystko, co dobre szybko się kończy. Przed godziną 21:00 zatańczyliśmy ostatni taniec. Około godz. 21:15 skończyła się niesamowita impreza. Wszyscy ze smutkiem na twarzy opuścili mury szkolne oraz odebrani przez rodziców, powędrowali do swoich domów. Sprzątaniem zajęli się uczniowie klas pierwszych.
Pomimo małej frekwencji, mogę stwierdzić, iż dyskoteka była w pełni udana. Myślę, że wszyscy chcieliby jeszcze raz powtórzyć ten wieczór.
W imieniu wszystkich uczniów chciałabym podziękować osobom dekorującym i sprzątającym sale, a także opiekunom, organizatorom oraz DJ-owi. Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=857