Taka młoda, a już w Sejmie.
Data: 16-04-2009 o godz. 21:17:12
Temat: Kultura


Taka młoda, a już w Sejmie? Nieprawdopodobne. A jednak. Jeśli chcecie, dowiedzieć się dlaczego uczennica naszego Gimnazjum wystąpi w Sejmie - przeczytajcie mój artykuł.Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków nadal triumfuje. Tym razem dzięki Ewelinie Bobrowskiej - uczennicy kl. II b, która otrzymała mandat posła Sejmu Dzieci i Młodzieży, który będzie obradował 1 czerwca 2009 r. Jego wiodące hasło brzmi: " Młodzi wobec wydarzeń roku 1989 ".
Będzie to już XV Sesja tego Sejmu, ale pierwszy raz uczestnikiem będzie uczennica z naszego Gimnazjum.
   Ewelina Bobrowska, ubiegając się o mandat posła Sejmu Dzieci i Młodzieży napisała pracę na temat : " Co możemy jeszcze zrobić, żeby Polska była silna i bezpieczna? W jaki sposób demokracja wpływa na umocnienie pokoju na świecie? Jak ważne są dla pokoju prawa człowieka i wzajemny szacunek? Co ja mogę zrobić dla pokoju w świecie- czy mogę cokolwiek ?
   Pytania były bardzo trudne, ale nasza koleżanka poradziła sobie z nimi bez trudu, ponieważ jej praca została zaliczona do najlepszych.
   Myślę, że Ewelina będzie godnie reprezentowała nasze Gimnazjum 1 czerwca 2009 roku podczas XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=845