Apel z okazji Dnia Kobiet
Data: 11-03-2009 o godz. 16:32:57
Temat: Uroczystości szkolne


 
 
    Dnia 9 marca na 4 godzinie lekcyjnej w naszej szkole odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Miał on miejsce na dolnym korytarzu szkolnym. Szczegóły tego wyjątkowego święta opiszę w tymże artykule...


Na początku od razu wspomnę, iż apel miał charakter żartobliwy. Było bardzo dużo śmiesznych i wesołych sytuacji. Część artystyczną przygotowała: p. Wioletta Krupa. Teksty przeplatane były piosenkami wykonanymi przez chór szkolny pod przewodnictwem p. Janusza Szarlipa. 
Celem apelu było przybliżenie całej społeczności szkolnej biografii sławnych kobiet. Przedstawionymi kobietami były m.in. Maria Skłodowska - Curie, Maria Pawlikowska - Jasnorzewska, Emilia Plater. Wielką niespodzianką była piosenka "Baby, ach te baby" w wykonaniu p. Szarlipa. Piosenki te, dotyczyły głównie kobiet. Mieliśmy okazję również przekonać się, że utwory śpiewane przez mężczyzn są także ładne.Myślę, że czasem taka godzina lekcyjna wspólnie spędzona nikomu nie zaszkodzi. W czasie apelu wszyscy byliśmy weseli, tak jak w życiu powinno być - radośnie. Tak więc, życzę wszystkim Paniom uśmiechu na twarzy;-)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=807