Szkolne zawody w tenisie stołowym
Data: 01-03-2009 o godz. 13:50:03

28 lutego bieżącego roku o godzinie 9:00 w naszym gimnazjum odbyły się coroczne szkolne zawody w tenisie stołowym. Zostały one rozegrane systemem pucharowym. Spotkanie prowadzili państwo: Jan i Teresa Grzybiccy.

W zawodach wzięła udział liczna grupa uczniów.

24.Radosław Wojciechowski-2c

Wszystkim uczestnikom towarzyszyły emocje. Mimo bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji z wymienionych powyżej osób udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Magdalena Kamińska (3c), drugie-Marta Podsiadła (1c), trzecie zaś Eliza Sokołowska (3c). Wśród chłopców natomiast pierwsze miejsce zdobył Marcin Koziński (2a), drugie - Mateusz Noga (2a), a trzecie Dominik Sitarek (1c). Ta reprezentacja w przyszłym tygodniu zmierzy się z rówieśnikami ze szkoły w Wilkowie. Życzymy im dalszych sukcesów oraz powodzenia!