Zawody w siatkówce chłopców
Data: 24-02-2009 o godz. 21:37:12

Dnia 23.02.br. (poniedziałek) odbył się kolejny etap turnieju w siatkówce chłopców. Do rywalizacji stanęły reprezentacje Błędowa i Nowego Miasta. Mogielnica oddała mecze walkowerem, czyli nie przystąpiła do zawodów. Gospodarzem imprezy było nasze gimnazjum.

Jako gospodarze pierwsi stawiliśmy się na naszej hali i czekaliśmy na przeciwników. Po ponad godzinie oczekiwania przybyło Nowe Miasto. Krótka rozgrzewka i gwizdek p. Stanisława Bilskiego, który był sędzią, oznajmił obu drużynom, że grę czas zacząć.
W pierwszym secie wychodziło nam wszystko. Byliśmy lepsi pod każdym względem. Gra toczyła się pod nasze dyktando. Nie dziwi więc fakt, że pierwsza partia zakończyła się pogromem drużyny z Nowego Miasta 25-9.
Drugi set był dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Nasi rywale zaczęli grać lepiej, ale co gorsze w naszej grze mnożyły się głupio popełniane błędy. Rywale wykorzystali tę naszą słabość i ostatecznie wygrali seta 23-25
W przerwie między ostatnim (decydującym) setem nasz trener, nowy nauczyciel w-f p. Piotr Lange dosyć mocno nami "potrząsnął" i to przyniosło efekt. Może nie graliśmy tak jak w pierwszym secie ale widać było naszą przewagę. Tego seta wygraliśmy 25-16.