Zawody w siatkówce chłopców
Data: 24-02-2009 o godz. 21:37:12
Temat: Sport


 
 
    Dnia 23.02.br. (poniedziałek) odbył się kolejny etap turnieju w siatkówce chłopców. Do rywalizacji stanęły reprezentacje Błędowa i Nowego Miasta. Mogielnica oddała mecze walkowerem, czyli nie przystąpiła do zawodów. Gospodarzem imprezy było nasze gimnazjum.


Jako gospodarze pierwsi stawiliśmy się na naszej hali i czekaliśmy na przeciwników. Po ponad godzinie oczekiwania przybyło Nowe Miasto. Krótka rozgrzewka i gwizdek p. Stanisława Bilskiego, który był sędzią, oznajmił obu drużynom, że grę czas zacząć. 
W pierwszym secie wychodziło nam wszystko. Byliśmy lepsi pod każdym względem. Gra toczyła się pod nasze dyktando. Nie dziwi więc fakt, że pierwsza partia zakończyła się pogromem drużyny z Nowego Miasta 25-9.
Drugi set był dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Nasi rywale zaczęli grać lepiej, ale co gorsze w naszej grze mnożyły się głupio popełniane błędy. Rywale wykorzystali tę naszą słabość i ostatecznie wygrali seta 23-25
W przerwie między ostatnim (decydującym) setem nasz trener, nowy nauczyciel w-f p. Piotr Lange dosyć mocno nami "potrząsnął" i to przyniosło efekt. Może nie graliśmy tak jak w pierwszym secie ale widać było naszą przewagę. Tego seta wygraliśmy 25-16.Oto skład naszej zwycięskiej reprezentacji:
1. Andrzej Stępniak
2. Hubert  Dulewicz
3. Cezary Dulewicz
4. Dawid Królikowski
5. Dawid Szybiński
6. Adrian Stępniak
7. Mateusz Noga
8. Krzysztof Raczyński
9. Krzysztof Szewczyk
10. Radosław Wojciechowski
11. Artur Dębowski
12. Piotr Górski

Kolejny etap odbędzie się już w środę 25 lutego (środa). Gospodarzem będzie Warka. TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZĄ REPREZENTACJĘ!!!


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=784