I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
Data: 17-02-2009 o godz. 19:49:20
Temat: Kultura


W dniach od 13 do 15 lutego w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Z racji tego, że byłem na tej wystawie chciałbym Wam ją przybliżyć. Więcej o niej dowiecie się, czytając dalszą część mojego artykułu...
 


  
 
  Wystawa odbyła się na salach MTPolska w Warszawie. Bardzo dużo producentów motocykli i skuterów zaprezentowało swoje nowości. Największe stoiska miało BMW, Yamaha oraz Suzuki. Niestety Honda nie miała swego stoiska jedynie stoisko nowego salonu w Warszawie. Na każdy motocykl można było wsiąść i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy motocyklista. Zróżnicowanie motocykli było ogromne od pojemności 50cmm2 do 1800cmm2, od motocykli sportowych po choppery i skutery.
 Oprócz stanowisk z motocyklami także firmy które są producentami ubiorów motocyklowych zaprezentowały swoje produkty. Niektóre z nich można było kupić.
  Jeżeli kochasz motocykle i być może sam jeździsz na motocyklu lub skuterze gorąco polecam tego typu wystawy. Można zaczerpnąć nowych informacjii, wsiąść na wielkie motocykle no i przede wszystkim dobrze się bawić! Naprawdę warto!

Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=775