Mecz 3C - 3B 2:3
Data: 15-02-2009 o godz. 11:11:03

W czwartek 12 lutego odbyło się kolejne spotkanie klas, walczących o mistrzostwo szkoły. Ten mecz, juz mógł rozstrzygnąć kwestię mistrza szkoły...

Spotkanie rozpoczęte! Od pierwszych minut obie klasy atakują. Lekka przewaga jest po stronie 3b. Doskonałą sytuacje na strzelenie bramki miał K. Raczyński, który dostał podanie na około 3 - 4m. Lecz Krzyś pokazał nam jak nie wykorzystywać takich sytuacji - nie trafił w piłkę. 3c nie zamierzała się w tym meczu jedynie bronić, takze starała się konstruować akcje podbramkowe. 3b spokojnie rozgrywa piłkę... Nagły błąd obrońców! Strata! Ł. Sypuła sam na sam z bramkarzem i... fatalnie chybił.
W drugiej połowie wreszcie padły bramki. Juz pierwsza akcja, dała prowadzenie 3b. Bramkę zdobywa R. Sobczak. 3c nie zamierzała się poddać. Juz po chwili 3c doprowadza do remisu. Bramkę strzela K. Dudek.
Mecz zaczyna się od nowa. Kolejna akcja pod bramką 3c. Strzela K. Stefański jego strzał broni A. Koszla, piłka trafia pod nogi Raczyńskiego i gool! - 2:1 dla 3b. Po chwili kolejna akcja i kolejna bramka tym razem na listę strzelców wpisuje się. K. Stefański. Zmiana w 3c, ponownie wchodzi K. Dudek, który daje nadzieje na remis 3 min przed końcem, pokonując D. Fellera strzałem z ostrego kąta. 3b jednak nie dała sobie odebrać zwycięstwa i wygrywa 3:2.
Dzieki tej wygranej 3b przed ostatnim meczem na największe szanse na zdobycie mistrzostwa. 3c, która gdyby dziś wygrała została by mistrzem, musi  teraz liczyć na wygraną lub remis 3a z 3b i sama musi pokonać 2c. Natomiast ostatnia klasa licząca się o walkę o mistrzostwo - 3a. Musi pokonać 3b, a 3c przegrać lub zremisować z 2c.
Następny czwartek zapowiada się emocjonujący!!!