Wycieczka do Warszawy
Data: 03-10-2016 o godz. 14:42:27
Temat: Wycieczki


         W miniony piątek, tj. 30 września 2016 r. odbyła się wycieczka do Warszawy.
   Pod opieką p. Edyty Ciaś, p. Anieli Szymanek, p. Angeliki Majewskiej i p. Stanisława Bilskiego ok. godz. 12 wyruszyliśmy w kierunku stolicy.
    Pierwszym punktem naszej wycieczki było kino w Centrum Handlowym Janki i film "Epoka Lodowcowa 5: Mocne uderzenie". W tej bajce śledziliśmy poczynania Mańka, Eli, Diega, Shiry, Sida, Babci, Bucka, Zdzicha, Edka i Brzoskwinki w starciu z ogromnym meteorytem. Po zabawnym seansie pojechaliśmy na "Niewidzialną wystawę".
     Pogrążeni w ciemnościach poruszaliśmy się jak niewidomi. Osobami, którzy nam pomogli przejść przez pomieszczenia byli osoby niewidome i niedowidzące. Dzięki nim dowiedzieliśmy jak pomóc takim osobom oraz jak ciężko jest im żyć. 
    Ostatnim punktem naszej wycieczki był "Multimedialny Park Fontann". Widowisko bardzo nas zainteresowało. Z zaciekawieniem oglądaliśmy pokaz fontann, które co jakiś czas tryskały wodą w widownię 😉 
  

    Zmęczeni, ale szczęśliwi ok. godz. 23 ruszyliśmy w drogę powrotną. Dziękujemy naszym opiekunom za wspaniałą wycieczkę i liczymy na kolejne!Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1953