Majowy wyjazd młodych kibiców
Data: 04-06-2016 o godz. 16:15:01
Temat: Wycieczki


          W dniach 17-19 maja 2016 r. odbyła się wycieczka do Krakowa, w której uczestniczyli zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie, jak i naszego gimnazjum...
   Plan wycieczki był bardzo urozmaicony i napięty. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu oraz Kazimierz (część Krakowa). Natomiast drugiego dnia obejrzeliśmy m.in.: Wawel, Kościół Mariacki, ul. Floriańską, okno Papieskie i Stare Miasto.

   Jednak główną atrakcją naszego wyjazdu były mecze reprezentacji Polski w piłce siatkowej, które odbyły się w Tauron Arenie Kraków pierwszego i drugiego dnia wyjazdu. Byliśmy świadkami porażki Polaków z Bułgarami oraz zwycięstwa nad Belgią.

   Trzeci dzień spędzaliśmy w Ojcowskim Parku Narodowym. Tam mogliśmy zobaczyć Grotę Łokietka, Maczugę Herkulesa i wspaniałe krajobrazy. Wszyscy miło wspominamy wyjazd.


   Dziękujemy za organizację wycieczki oraz opiekę p. S. Bilskiemu, p. K. Lewandowskiej, p. S.Woszczyk.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1932