Wycieczka do Warszawy
Data: 31-05-2016 o godz. 22:30:59
Temat: Wycieczki


    24.05.2016 odbyła się wycieczka do Warszawy pod przewodnictwem p. Edyty Cia¶, p. Ewy Markiewicz i p. Katarzyny Rylskiej...
   


   Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wystawa "Titanic the Exhibition". Widzieli¶my rekonstrukcję Titanica przed wypraw± i w obecnym stanie, w jakim znajduje się obecnie na dnie Oceanu Atlantyckiego. Zobaczyli¶my zdjęcia pomysłodawców, konstruktorów i projektantów całego Titanica. Bardzo zainteresowała nas historia małżeństwa Strauss. Jedno nie chciało zostawiać drugiego, więc postanowili razem umrzeć. Macy Strauss wypowiedziała przed ¶mierci± takie słowa: "Jako że przeżyli¶my całe życie razem, razem też umrzemy". Na końcu wystawy ujrzeli¶my nazwiska wszystkich ofiar katastrofy. Podczas całej ekspozycji czuli¶my się jak na prawdziwym Titanicu. 
   Drug± atrakcj± naszej wycieczki był seans filmowy. Pojechali¶my do Janek aby obejrzeć produkcję Agnieszki Glińskiej pt. "#Wszystko gra". Film jest rodzajem musicalu i opowiada o tym, że rodzina jest dla nas Ľródłem siły i odwagi. 
   Około godziny 16 zmęczeni, ale zadowoleni wrócili¶my do Błędowa. Dziękujemy serdecznie naszym paniom opiekunkom i oczekujemy kolejnej wycieczki :) 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Ko¶ciuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1930