Wycieczka klas trzecich
Data: 30-04-2016 o godz. 21:56:10
Temat: Wycieczki


   W miniony piątek (tj. 22.04.2016 r.) klasy trzecie, po męczących egzaminach, wybrały się na wycieczkę do stolicy...   Około godziny 8.30 wyruszyliśmy spod szkoły. Do Warszawy dotarliśmy około 9.30. Pierwszym punktem wycieczki było kino. Wybraliśmy się na ponad dwugodzinny seans filmowy. Na dużym ekranie obejrzeliśmy film pt. "Batman v Superman". 

   Następnie około godziny 13.00 udaliśmy się do parku linowego nad Wisłą. Najpierw wszyscy przeszliśmy szkolenie, które miało na celu zapoznanie nas ze sprzętem i sposobem poruszania się na trasach. Po części teoretycznej przechodziliśmy trasę szkoleniową. Następnie mieliśmy okazję poruszać się na trzech trasach:
- niskiej (niby dla dzieci, ale świetnie się na niej bawiliśmy, mieści się na wysokości 1,5 m),
- średniej (znajduje się od 3 do 5 metrów nad ziemią),
- wysokiej (mieści się na wysokości od 8 do 12 metrów).

   Po ponad trzygodzinnym pokonywaniu tras czekało na nas ognisko. Około godziny 17.00 udaliśmy się w drogę powrotną do Błędowa.


   Wszystkim uczestnikom wycieczka bardzo się spodobała. Bardzo dziękujemy p. Karolinie Lewandowskiej, p. Sylwii Woszczyk i p. Anecie Jackowskiej za opiekę nad nami. Dziękujemy także organizatorom. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz taki wyjazd. :) 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1926