I Międzygminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Data: 23-02-2016 o godz. 21:19:00
Temat: Kultura


W czwartek 18 lutego 2016 roku  w naszej szkole odbył się finał I Międzygminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

 W atmosferę tej uroczystości wprowadziła nas Małgosia Kamińska, która zapowiedziała najpierw występ Grupy Teatralnej. Uczniowie należący do niej wystawili sztukę w wersji anglojęzycznej pt.: ” Sleeping Beauty” pod kierunkiem pań uczących języka angielskiego.

    Po przedstawieniu głos zabrał Dyrektor Szkoły, pan Krzysztof Kaźmierczak, który pogratulował młodym aktorom i podziękował paniom, które ich przygotowały. Następnie zostały wręczone nagrody w I Międzygminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. W związku z tym, że na zaproszenie do udziału w konkursie nie odpowiedziały inne szkoły, nasi uczniowie, którzy zwyciężyli w eliminacjach szkolnych automatycznie zostali jego laureatami.

I miejsce zdobyła Diana Kłos z klasy III c z piosenką Bonnie Ratt „I can’t make you love me”.

II miejsce zajęła Agata Witczak z klasy II c, która zaśpiewała Tokio Hotel „Durch den Monsun”.

III miejsce należało do Natalii Świdzińskiej (wokal), Oliwii Mikołajczyk (gitara) i Pawła Sygnarka (pianino) w piosence „All of me” Johna Legend

Wyróżnienie dla Katarzyny Sypuły, uczennicy klasy III a za piosenkę A Great Big World & Christina Aguilera „Say something”.

Pan dyrektor wraz z panem Jackiem Adamskim, Sekretarzem Gminy Błędów wręczyli laureatom nagrody.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w II edycji za rok!Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1904