I Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Data: 21-12-2015 o godz. 11:57:06
Temat: Sport


        17 grudnia 2015 r. w naszym gimnazjum odbył się I Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zawody te zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego we współpracy z SU.
   W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Wyniki przedstawiają się następująco:
1.PSP w Wilkowie
2.PSP w Lipiu
3.PSP w Błędowie
4.PSP w Gołoszach.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a najlepsza trójka również puchary i medale. Oprócz tego przyznano indywidualnie statuetki Króla Strzelców (Kacper Ostrowski – PSP Wilków) i Najlepszego Bramkarza (Rafał Błażejewski – PSP Lipie).

W dalszej części Turnieju odbył się mecz towarzyski między reprezentantami naszego gimnazjum, a gośćmi – Niepublicznego Gimnazjum z Wilkowa. Dopingowani przez własną publiczność nasi chłopcy odnieśli spektakularne zwycięstwo. :D

Po właściwych rozgrywkach odbyły się także konkursy, w których udział mógł wziąć każdy zawodnik. Walczono o tytuł Najlepszego Żonglera (Karol Tworek – PG Błędów) i Króla Rzutów Karnych (Patryk Sypulski – PG Błędów). 

W trakcie całego turnieju wszyscy uczestnicy mogli liczyć na zdrowy poczęstunek – kanapki, owoce, wodę i przepyszne ciasteczka – przygotowany przez uczennice kl. 2a i 3a naszego gimnazjum. :)

Miejmy nadzieję, że to sportowe święto podobało się wszystkim uczestnikom i z radością będą przyjeżdżać do nas w kolejnych latach. :D

 Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1884