VI OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW
Data: 02-12-2015 o godz. 22:48:53
Temat: Nauka


Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków brali udział w etapie szkolnym VI OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW organizowanym przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.I etap (poziom B1) przeprowadzony był w postaci egzaminu wypełnianego on-line w dniach 21.10.2015 – 17.11.2015. Głównym celem było wyłonienie osób znających język angielski na poziomie umożliwiającym realizację zadań w kolejnych etapach.

II etap (poziom B2) składa się z zadań sprawdzających sprawność posługiwania się językiem angielskim i wymaga wykorzystania umiejętności również z innych dziedzin. II etap podzielony jest na trzy części. Pierwsza część to test, który uczestnicy wypełniać będą on-line. Druga część to przygotowanie filmu stanowiącego prezentację wyników zrealizowanego projektu na wybrany przez uczestnika temat. Trzecia część to rozmowa przez komunikator internetowy.

Do II etapu zakwalifikowała się uczennica klasy Ib, Julia Senator.

Gratulujemy Julii i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1878