Konkurs Recytatorski
Data: 24-11-2015 o godz. 23:07:30
Temat: Nauka


     W czwartek  5 listopada o godz. 13.40 w Sali numer 16 odbył się pierwszy etap III Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Karola Wojtyły.     Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie dwóch utworów: wiersza oraz dramatu. W jury zasiadły p. Grażyna Poncyliusz-Procek i p. Jadwiga Dobrosz. Wszyscy wyrecytowali utwory pięknie, lecz do kolejnego etapu mogły przejść tylko dwie osoby. Po krótkiej przerwie zostały ogłoszone wyniki. Pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Kamińska z trzeciej klasy, a drugie Julia Senator z pierwszej.

     Drugi etap odbył się w poniedziałek 23 listopada o godz.11.30 w Liceum Ogólnokształcącemu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej.

     Uczestniczki dotarły punktualnie pod opieką p. Marianny Szewczyk oraz mamy jednej z uczennic p. Teresy Kamińskiej. Jury składało się z p. Magdaleny Kubickiej, p. Wiesława Srogi oraz ks. Piotra Muszyńskiego. Pomysłodawcą, organizatorką i prowadzącą była siostra Wiesława Hyzińska. Dziewczyny wypadły świetnie. Po długich naradach jury podjęło decyzje.

Małgorzata Kamińska zdobyła wyróżnienie. Bardzo jej gratuluję w imieniu wszystkich. Julia Senator otrzymała dyplom za udział.

                                                                                        Julia uczennica klasy Ib

 Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1873