Podsumowanie wydarzeń sportowych w r. szk. 20104/15
Data: 24-06-2015 o godz. 22:37:43

W roku szkolnym 2014-2015 nasza szkoła odniosła wiele sukcesów sportowych.

Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Siatkowej Chłopców. Zaś dziewczęta po zaciętej walce zdobyły drugie miejsce w Półfinale Powiatowym w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców zdobyliśmy drugie miejsce oraz trzecie miejsce w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

W Finale Powiatowym w Indywidualnych Biegach Przełajowych część uczniów naszej szkoły uplasowała się w pierwszej trójce swojej kategorii.

Z naszej szkoły, podczas Biegów Trzeciomajowych o Puchar Wójta Gminy Błędów zwycięskimi dziewczętami zostały:

- Adrian Snopek.

W rozgrywkach w Finale Międzypowiatowym w Piłce Nożnej Chłopców zdobyliśmy trzecie miejsce.

Podczas rywalizacji wewnątrzszkolnych mistrzem szkoły w piłce siatkowej dziewcząt została klasa IIA natomiast mistrzem szkoły w piłce nożnej chłopców została klasa IIIA.

Mistrzem szkoły w rywalizacji sportowej w święto szkoły została klasa IIIA, drugie miejsce klasa zajęła IIIC, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa IIIB.

Gratulujemy osobom, którzy reprezentowali naszą szkołę i życzymy dalszych sukcesów.