Wyjazd Projektu Edukacyjnego
Data: 06-05-2015 o godz. 21:38:45
Temat: Wycieczki


      Dnia 06.05.2015 roku w naszej szkole został zorganizowany wyjazd w ramach projektu edukacyjnego....   O godzinie 7:40 wyruszyliśmy w kierunku Warszawy. Pierwszym naszym punktem było odwiedzenie Giełdy Papierów Wartościowych. Zadaniem GPW jest organizacja obrotu finansami. Giełda zapewnia koncentrację w jednym miejscu i czasie ofert kupujących i sprzedających w celu wyznaczenia kursu i realizacji transakcji. Zostaliśmy oprowadzeni po budynku oraz obejrzeliśmy film, dzięki któremu dowiedzieliśmy się na jakich zasadach funkcjonuje giełda.

   Kolejnym naszym punktem miały być spacer w Łazienkach. Niestety pogoda nie dopisała i nie mieliśmy możliwości spędzenia tam czasu.  

 

   

   Na końcu odwiedziliśmy Teatr Narodowy. Tym razem zajrzeliśmy za kulisy. Mieliśmy możliwość poznania teatru od tej drugiej strony. Stanąć na głównej scenie, zobaczyć garderoby, pracownie krawieckie i modelarskie. Poznaliśmy różne ciekawostki związane z wystawieniem sztuki teatralnej. Aby wystawić jedno przedstawienie, trzeba włożyć w to naprawdę dużo wysiłku oraz ciężkiej pracy. Jest potrzebne mnóstwo osób, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy jest „sala”, która znajduje się w podziemiu. Jej wygląd jest naprawdę zaskakujący. W tym roku Teatr obchodzi swoje 250-lecie. Była to na pewno bardzo ciekawa przygoda. 

   Wszystko co miłe kiedyś się kończy. Nasz wyjazd również. Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki. Wszystkim bardzo się podobało! :)Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1822