Egzaminy gimnazjalne
Data: 01-05-2015 o godz. 23:22:15
Temat: Nauka


     Trzy dni kwietnia dla uczniów klas trzecich były bardzo wyczerpujące. Musieli się zmierzyć z egzaminami gimnazjalnymi...

 

   We wtorek 21.04.2015 o godz. 9:00 trzecioklasiści rozpoczęli pisać egzamin z historii i WOSu. Mieli na to 60 minut. Zdania są podzielone odnośnie tej części, ale większość uważa, że nie była ona trudna.

   O godz.11:00 rozpoczął się egzamin z języka polskiego. Trwał 90 minut.
Ku zaskoczeniu wszystkich zamiast rozprawki/charakterystyki trzeba było napisać opowiadanie. Niby łatwe, a dużo osób się na tym złapało. Język polski zaskoczył w tym roku swoją treścią. 

    W środę 22.04.2015 r. o godz. 9:00 zaczęli drugi dzień egzaminów. Część przyrodnicza trwała 60 minut. Każdy jednogłośnie stwierdził, że ta część była trudna. O godz.11 rozpoczęła się 90-minutowa część matematyczna. Niektórym sprawiła trudności, innym wręcz przeciwnie. 

   W czwartek 23 kwietnia ostatni dzień egzaminów przeznaczony był na języki. W naszej szkole najwięcej osób pisało język angielski. Ale język niemiecki oraz rosyjski również gościł tego dnia.

 


   Jak zawsze opinie o egzaminach są różne. Niektórzy są zadowoleni, inni nie. Na szczęście mają to już za sobą. Teraz trzeba czekać na wyniki. :)Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1817