PGE Skra Bełchatów vs Sir Safety Perugia
Data: 15-03-2015 o godz. 15:55:30
Temat: Sport


              11.03.2015 r. o godz. 15:00 pod opieką p. Karoliny Sulimy, p. Piotra Lange i ks. Michała Wudarczyka wyruszyliśmy spod budynku naszego gimnazjum do Łodzi. Tym razem PGE Skra Bełchatów zmierzyła się w rewanżowym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Sir Safety Perugia...


       Ok. godz. 18:00 znaleźliśmy się już na miejscu. Od pierwszych chwil mogliśmy poczuć niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie miejsca były zajęte, a kibice głośni jak nigdy przedtem.

       Niestety dla Skry mecz nie zaczął się najlepiej. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:16 dla gości. Na szczęście w kolejnym gospodarze odzyskali dobrą passę i zwyciężyli 25:22. Trzecią partię, po długim odrabianiu strat, także wygrali bełchatowianie 25:23. W czwartym secie przybici goście nie mieli szans ze Skrą. Żółto-czarni rozgromili przeciwników 25:18 i tym samym awansowali do finału Ligi Mistrzów.

       Podczas meczu, a szczególnie trzeciego seta, siatkarze cały czas mogli liczyć na kibiców. Fale, "przekazywanie energii" i okrzyki dopingowały Skrę do walki. W czasie przerw technicznych, wystrzelane w stronę trybun zostały koszulki Skry. Jedna z nich wróciła z nami do Błędowa. ;) Bohaterami spotkania zdecydowanie możemy okrzyknąć Mariusza Wlazłego i Michała Winiarskiego, którzy przesądzili o losach meczu.
 

 

       Ok. 23:00 byliśmy już z powrotem w Błędowie. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wracaliśmy do swoich domów. Dziękujemy za opiekę nad nami nauczycielom wychowania fizycznego i księdzu. 

Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1804