Wyjazd na mecz
Data: 03-11-2014 o godz. 18:31:39
Temat: Wycieczki

Nasza szkoła miała możliwości wyjazdu na mecz: Legia Warszawa vs Pogoń Szczecin. Osób chętnych było bardzo dużo, więc wycieczka została zorganizowana.

Dnia 30.10.2014 o godzinie 18 wyruszyliśmy w stronę Warszawy na stadion "Pepsi Arena". Jazda minęła nam bardzo przyjemnie i szybko.  Mieliśmy okazję zobaczyć rozgrzewkę piłkarzy. Nadeszła godzina 20:45 i rozpoczął się mecz....

...Przed wyjściem graczy odśpiewaliśmy hymn Legi Warszawy.

Po pierwszej połowie meczu wyniki wynosił 1:1. Każdy z niecierpliwością czekała na dalszą grę. Podczas przerwy mecz odegrali niepełnosprawni piłkarze. Był to widok niesamowity. Wkładali w swoją pracę dużo wysiłku. Pomimo tego, że nie mają jednej nogi i poruszają się o specjalnych kulach idzie im fantastycznie. Zaczęła się druga połowa. Bardzo emocjonujące chwilę... Jednak mecz zakończył się remisem co oznaczało, że będzie dogrywka. Po kolejnych 15 minutach było wiadomo że zwyciężyła Legia Warszawa z wynikiem 3:1.

Pomimo zimna, mecz był bardzo udany, a wyjazd  jak najbardziej ciekawy.  Na stadionie pojawiło się 15 412 osób w tym ok.7 tyś. dzieci! Bardzo dziękujemy p. Karolinie Sulimie, p. Anecie Jackowskiej, p. Anieli Szymanek, p. Stanisławowi Bilskiemu oraz p. Piotrowi Lange za zorganizowanie i czuwanie nad przebiegnie wyjazdu. Chcemy więcej wycieczek na mecze :)