Nasz nowy przedstawiciel
Data: 11-10-2014 o godz. 22:25:06
Temat: Samorząd


     Jest październik, to najwyższy czas, by wybrać przedstawicieli naszej szkoły. Kampania wyborcza trwała już od kilku dni. Dnia 7 października odbyły się wybory....


   Nasi kandydaci, byli również ciekawi, kto z nich będzie reprezentował nasze gimnazjum. Na 4 i 5 godzinie lekcyjnej (we wtorek), członkowie komisji wyborczej przygotowali oficjalne wybory na świetlicy szkolnej. Prawie wszyscy uczniowie wzięli udział w głosowaniu. Przedtem przypomniano zasady głosowania. Złamanie zasad prowadziło do unieważnienia oddanego "uszkodzonego" głosu. Łącznie w wyborach wzięło udział  199 osób. Po podliczeniu i odłożeniu głosów uszkodzonych zostało ich 194. Później czekano na oficjalne ogłoszenie wyników głosowania. 


   Następnego dnia, został zwołany apel porządkowy, by nie trzymać już nas dłużej w niepewności i ogłosić oczekiwane wyniki. 
Przewodnicząca komisji ogłosiła wyniki. Nową przewodniczącą Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie została Julia Socha, która uzyskała 75 głosów. Zastępcą przewodniczącego został Radosław Gwiazdowicz, uzyskując 57 głosów. 

   Mamy nadzieję, że samorząd spełni swoje obietnice i nasza współpraca z nimi będzie przebiegała pomyślnie. 
   Pozostałym kandydatom dziękujemy za udział. Swoich szans mogą spróbować za rok lub w nowej szkole. 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1757