Otrzęsinowo
Data: 04-10-2014 o godz. 19:30:58
Temat: Publikacje


 
   Już od pierwszego września, grono naszej szkoły powiększyło się. Przywitaliśmy młodszych kolegów i koleżanki. Widzimy jak jeszcze z pewnym zawstydzeniem poznają starszych uczniów, nauczycieli. Chcemy aby czuli się dobrze w naszym gronie. Wiemy, jak jest być nowym w "stadzie", gdyż niedawno sami to przeżywaliśmy... 


   Aby oswoić i oficjalnie przyjąć ich do swojej szkolnej rodziny, jak co roku, została zorganizowana Dyskoteka Otrzęsinowa.

Pierwszoklasiści zadowolili nas swą obecnością na dyskotece, która była przeznaczona szczególnie dla nich. Specjalnie dla "kotków", klasy 3 przygotowały smaczne jedzonko. Bawiliśmy się pod opieką nauczycieli i rodziców. Na tą okazję przybył DJ. Dobra muzyka, uśmiechnięci i roztańczeni uczniowie - to wszystko wpływało na atmosferę pierwszej w tym roku szkolnym dyskoteki. 


   Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak to i o 20:30 trochę zmęczeni ale zadowoleni powróciliśmy do domów. Mamy nadzieję, że wspomnienia zostaną z nami na długo. Teraz czekamy z niecierpliwością na kolejną taką zabawę. 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1756