Wycieczka klasy Ib
Data: 04-05-2014 o godz. 14:06:10
Temat: Wycieczki


      Około miesiąca temu, klasa Ib wygrała konkurs "Najciekawsze przebranie na pierwszy dzień wiosny". Nagrodą był autokar na jednodniową wycieczkę. Dnia 30 kwietnia 2014 roku odbyła się ta wycieczka...   Pierwszym punktem programu było obejrzenie seansu pt."Cztery żywioły " , czyli ogień, woda, powietrze i ziemia.
Podczas programu Cztery Żywioły stanęliśmy twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury. W sali 3D dowiedzieliśmy się, dlaczego kontynenty poruszają się a wulkany wybuchają. W sali ruchu przekonaliśmy się, jak woda kontroluje i kształtuje nasze życie. Sala muzyki to niezapomniany koncert dźwięków i kolorów inspirowanych przez naturę. W sali wyobraźni wspólnie z naukowcami odkryliśmy fascynującą jaskinię wewnątrz Ziemi. W sali interakcji sprawdzaliśmy wiedzę z zakresu geologii, geografii, klimatu i pogody a w sali inspiracji obejrzeliśmy film o sile, determinacji i bezinteresowności człowieka w świetle dramatycznych wydarzeń.

    Seans skończył się o 13, a następny punk wycieczki zaplanowany był na godzinę 15. W przerwie odwiedziliśmy McDonald's.

   Ostatnim punktem wycieczki była " Niewidzialna wystawa" . Tego miejsca nie da się opisać słowami, to trzeba po prostu "zobaczyć". Mogliśmy zobaczyć jak ludzie niewidomi odczuwają świat.
Około godziny 18 wróciliśmy do Błędowa. Wszyscy rozeszli się do domów. :)


To była nie zapomniana wycieczka.. 


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1723