Wycieczka Austria-Niemcy
Data: 12-02-2014 o godz. 19:31:46
Temat: Wycieczki


Zapraszamy serdecznie na wycieczkę zagraniczną do Austrii, Niemiec (Bawaria) oraz do niemieckiego Legolandu w terminie 12 – 18 maja 2014.


W programie wycieczki pasjonująca podróż do Salzburga, zwanego również małym Rzymem, a także Florencją Północy i perłą baroku, gdzie skierujemy nasze kroki do najpiękniejszych zabytków tego miasta, w tym do domu na Getreidegasse 9, gdzie urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart. 
Zwiedzimy tam twierdze i pałace, a także górę i pałac Hellbrunn, gdzie fontanny i wodotryski już od blisko 400 lat oblewają wodą w najmniej spodziewanym momencie przechadzających się ogrodowymi alejkami turystów.

W Niemczech zaś będziemy mieli okazję podziwiać najpiękniejsze baśniowe zamki Ludwika II Bawarskiego, niesamowity most Marienbrucke, a także Monachium z jego Parkiem Olimpijskim, Muzeum BMW, zabytkową starówkę monachijską, Muzeum Techniki, a także gmach Bawarskiej Opery Narodowej i wiele innych.

Na zakończenie spędzicie czas w Legolandzie, gdzie, jak zobaczycie na zdjęciach, nie będziemy tylko oglądać budowli z klocków lego. 

W linku poniżej znajdziecie prezentację na temat tej wycieczki. W wypadku nieotwarcia się prezentacji i pojawienia napisu „This show is over”, należy kliknąć poniżej niebieski prostokącik z napisem „View prezi”:


Zapisy tylko do piątku 14 lutego!


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1693