„Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować
Data: 11-02-2014 o godz. 18:46:45
Temat: Sport


  Pasja jest czymś, co daje nam siłę i chęci do przezwyciężania problemów, które często napotykamy na swojej drodze. Pozwala człowiekowi wyzwolić  wszelkie emocje, uwięzione w jego duszy. Sprawia, że możemy poczuć się naprawdę wartościowi, jak również spełnieni. Takim właśnie zamiłowaniem nasze dziewczyny darzą siatkówkę, co widać było na ostatnim meczu. Miejmy nadzieję, że przyszłe rozgrywki także pójdą im tak dobrze…



  Jak wszyscy wiemy, drużyna żeńska naszej szkoły, wygrała mecz z dziewczętami z Mogielnicy, co zapewniło im przejście do dalszej gry. Nasze koleżanki wystąpiły, i w dalszych meczach także wystąpią, w takim składzie: Wiktoria Kozłowska, Agata Nowocin, Emilia Grabik, Klaudia Pacocha, Paulina Kępka, Bożena Czarnecka, Martyna Fetraś, Karolina Banasiewicz, Aleksandra Wojewódzka oraz Dorota Boniecka. 

  Zawodniczki, pod bacznym okiem p. Piotra Lange, dzień w dzień zawzięcie ćwiczą, by w kolejnym starciu wypaść jak najlepiej. Trener uczy, podpowiada, co można zmienić i w ten sposób udoskonalić, jak również wspiera, i co najważniejsze daje im cenne wskazówki, które po zastosowaniu, na pewno przyniosą zamierzone efekty. 

  Kolejna tura zmagań będzie rozgrywana w naszym gimnazjum 13.02.2014 r.Tym razem trzeba będzie stawić czoła zawodnikom z Belska Dużego, Kruszewa lub Grójca. Mamy nadzieje, że nasza kadra rozłoży przeciwnika na łopatki i pokaże na co ją stać, bo przecież dziewczęta te, są niezwykle wysportowane, uzdolnione, a przede wszystkim niezastąpione. Pozostała część uczniów wraz z nauczycielami, całym sercem wspierają drużynę i gorąco kibicują. Jesteśmy z Wami!


Nasze dziewczyny, na Was liczymy.

Bardzo ładnie Was prosimy,

Byście wszystkie mecze wygrywały,

Przy tym punktów dużo nabijały.

 

Szkołę naszą rozsławiajcie,

i po prostu czadu dajcie.

Niech trenera duma rozpiera,

że nasza kadra super gra

i z przeciwnikiem radę sobie da.

 

Tego wszyscy Wam życzymy

i na pewno w Was wierzymy.

Do boju gorąco zagrzewamy

i kciuki mocno za Was trzymamy! ;)

 

 







Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1690