Zawody!
Data: 09-02-2014 o godz. 20:44:12

Dnia 6.02.2014 r. około godziny 10.00 w naszej szkole odbyły się zawody piłki siatkowej...

Do naszej szkoły przyjechał zespół dziewcząt i chłopców z Mogielnicy. Nasi reprezentanci pod opieką p. Piotra Lange rozegrali bardzo ekscytujące i pełne emocji mecze. Przyszedł czas na dziewczęta.

Pierwszy set poszedł dla naszej drużyny pomyślnie. Wygraliśmy 25:16. Drugi set także poszedł pomyślnie. Nasze dziewczęta wygrały 25:13. Na szczególną uwagę zasługują siatkarki: Wiktoria Kozłowska i Paulina Kępka. Dziewczyny bardzo się starały o zwycięstwo i dzięki determinacji i porozumiewaniu się na boisku wspólnymi siłami wygrały. Dziękujemy serdecznie dziewczynom, że rozsławiają imię naszej szkoły. Ten mecz, będzie naprawdę długo zapamiętany. Po wygranej dziewcząt przyszedł czas na chłopców...

Niestety pierwszy set nie poszedł zbyt pomyślnie. Mimo starań, chłopcy przegrali 13:25. Po porażce nasza drużyna nie poddawała się. Przegrana najwyraźniej wzmocniła ich, ponieważ wygraliśmy 25:22. Przyszedł czas na trzeci set. Zależał on od losów naszej drużyny. Mimo determinacji i chęcią wygrania, przegraliśmy 23:25. Starania nic nie pomogły, lecz i tak dla nas są oni najlepsi :)  Na szczególną uwagę zasługują: Przemek Pariaszewski oraz Dariusz Cyranowicz.

Mecz nie poszedł by tak dobrze bez kibiców, którzy wspierali nasze drużyny. Dopingowali i zagrzewali do walki. Bez ich udziału i wsparcia by się nie obeszło. Dodawali oni sił naszym siatkarzom. Dziękujemy także nauczycielom, którzy zabierali klasy, na ten mecz. :)

Dziewczynom serdecznie gratulujemy! :) Życzymy szczęścia w przyszłości. Chcemy więcej takich wygranych meczy. Powodzenia dalej! ;) Chłopakom na pocieszenie możemy tylko zaśpiewać: "Nic się nie stało"! Nie martwcie się przegraną! I tak jesteście najlepsi ;)  Dziewczyny, tak trzymać! ;)