Wycieczka mikołajkowa klas 3b i 3c
Data: 21-12-2013 o godz. 10:38:18
Temat: Wycieczki


        Każdy z nas z wielką radością wyczekuje świąt Bożego Narodzenia. Nastrój ciepła i oczekiwania towarzyszy i sprzyja nam w kupowaniu prezentów oraz przy spędzaniu czasu ze znajomymi, rodziną i przyjaciółmi. Z tego właśnie powodu klasy 3b i 3c postanowiły spędzić ten czas razem i wybrały się na wycieczkę do Warszawy...
   Pierwszym punktem programu było obejrzenie filmu pt. "Mój biegun". Podczas seansu wszyscy ze wzruszeniem śledzili losy Janka Meli. Nie zabrakło oczywiście czasu na krótkie zakupy w centrum handlowym Janki.

   Główną atrakcją wycieczki była kręgielnia "Hulakula", gdzie wszyscy znakomicie się bawili.

   Gdy skończyliśmy już grać w kręgle, w bardzo dobrych nastrojach ruszyliśmy na spacer po warszawskiej Starówce. Pomimo, że było strasznie zimno, nikt nie narzekał i wszyscy bardzo długo podziwiali wspaniałe, świąteczne dekoracje na najpiękniejszej warszawskiej ulicy (Krakowskie Przedmieście). 

  Do Błędowa wróciliśmy ok. 18:00. Wszystkim bardzo się podobało i każdy z wielką chęcią powtórzyłby tę wspaniałą wycieczkę. Na koniec należą się podziękowania naszym opiekunkom, którymi były panie: Edyta Ciaś, Grażyna Ponceleusz-Procek oraz Jadwiga Dobrosz. 


   Wszystkim życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! ;)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1657