Wycieczka klasy 2c
Data: 04-12-2013 o godz. 16:25:51
Temat: Wycieczki


           Członkowie klasy 2c postanowili w tym roku, że zamiast kupowania sobie prezentów na mikołajki, pojadą na wycieczkę i 03.12.13 tak się stało...
   Kino, kręgle, pizza i dobra zabawa - taki był cel wyprawy. O godz. 8.00 zebraliśmy się w  szkole, sprawdziliśmy obecność i kilka minut później ruszyliśmy do Radomia. Podróż  minęła szybko i przyjemnie. Około godz. 9.15 byliśmy w kinie. Mieliśmy czas na kupienie sobie czegoś do zjedzenia i zajęcie swojego miejsca w sali. Film pod tytułem "Mój biegun", który obejrzeliśmy w ciekawy sposób opowiadał o życiu Jaśka Meli, który pomimo ciężkiego wypadku (stracenia ręki i nogi) był w stanie zawalczyć, znaleźć w sobie siłę i zdobyć biegun północy. Podczas oglądania występowały momenty wzruszające, trzymające w napięciu. Film jest naprawdę godny polecenia. ;)

   Następnym punktem dnia były kręgle. Mieliśmy do dyspozycji 5 torów. Podzieliliśmy się na mniejsze grupy i zaczęliśmy zabawę. W międzyczasie zostały zamówione pizze, które dostaliśmy w czasie gry. Uczniowie się świetnie bawili. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nadszedł czas powrotu do domu. Sprawnie się ubraliśmy, ustawiliśmy i ruszyliśmy do Błędowa.


   Dziękujemy za miło spędzony dzień p. Ewie Markiewicz i p. Jadwidze Dobrosz, za zorganizowanie i czuwanie nad całością wyjazdu. Mamy nadzieję, że wkrótce to powtórzymy. :)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1643