Palisz = dajesz się wykorzystywać
Data: 16-11-2013 o godz. 15:01:46
Temat: Publikacje


sfajerowaniNie jesteśmy tutaj, aby Cię uczyć. Naszym jedynym celem jest, abyś dostał niefiltrowane, bez domieszek ściemy fakty o tytoniu. Każdy niepalący i ten co pali będzie wiedział, na czym stoi.

Aby dowiedzieć się szczegółów o nas czytaj dalszą część...


Celem ludzi świadomych, którzy nie dają się robić w bambuko jest uświadomienie młodym, że palenie fajek to podążanie za mainstreamem. Przez lata przemysł tytoniowy używał motywu buntu dla swoich korzyści czyniąc z palenia największy akt nieposłuszeństwa. Ale rzeczywistość jest taka: Jeśli myślicie, że jesteście zbuntowani paląc papierosy, to tak naprawdę tylko wykonujecie rozkazy.  Bunt nie polega na tym, że robisz ciągle coś co inni Ci każą.

Spróbuj powiedzieć komuś, żeby czegoś nie zrobił, a i tak to zrobi. Nie czytaj następnego zdania. Rozumiesz o co nam chodzi?  Nie jesteśmy tu, by powiedzieć Wam, że od fajek można dostać raka, bo dobrze o tym wiecie.

Przemysł tytoniowy nie wie co to skrupuły czy sentyment, manipuluje  on swoimi produktami, badaniami  i reklamami. Jeśli nie wiadomo o co chodzi - chodzi o hajs.

"To w nas szukają zastępstwa dla klientów, których codziennie "tracą". Nie dlatego, że rzucają palenie, lecz dlatego, że lądują w piachu"

Nie daj się oszukać koncernom tytoniowym!! Nie dawaj na sobie zarobić.

Zapraszamy na naszą stronę internetową na której dowiesz się o nas więcej: http://sfajerowani.pl

Odwiedź także naszego wall'a i zostaw nam lajka, możesz także do nas pisać i zadawać nam pytania o każdej porze dnia i nocy: https://www.facebook.com/sfajerowani


Projekt wspiera Ministerstwo Zdrowia, które dorzuciło trochę pieniędzy na kampanię. 

Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1633