Kolorowo
Data: 16-11-2013 o godz. 13:33:35
Temat: Samorząd


   Przed paroma tygodniami wybraliśmy demokratycznie Samorząd Szkolny. Po oswojeniu się ze swoim odpowiedzialnym stanowiskiem, zaczął on spełniać obietnice tegorocznej kadencji...


   Adrian obiecywał wprowadzenie wielu dodatkowych atrakcji do naszej szkoły, by uczniowie chociaż "od czasu do czasu" mogli spędzić w niej czas jak najprzyjemniej. 

   Już po paru dniach od ogłoszenia wyników głosowania, Adrian i Wiktoria przygotowali "Szczęśliwy Numerek", "Skrzynkę Pomysłów" i "Kolorową Piętnastkę". 

   Szczęśliwy numerek jest losowany codziennie. Uczeń, którego numerek z dziennika zostanie wylosowany, ma możliwość: niepisania niezapowiedzianej kartkówki, zrezygnowania z odpowiedzi na ocenę. Szczęsliwy numerek nie zwalnia jednak od pisania zapowiedzianych sprawdzianów czy aktywnego udziału w lekcji.

   Do Skrzynki pomysłów, która znajduje się w szkolnej świetlicy, można anonimowo wrzucać swoje propozycje dotyczące organizacji w naszej szkole różnych sposobów na spędzanie miło czasu i nie tylko. 

   Wreszcie nadszedł dzień Kolorowej piętnastki. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami byli zobowiązani mieć na sobie coś w kolorze wcześniej ustalonym. 15 listopada większość uczniów naszego gimnazjum ubrała się więc na czerwono. Wszyscy wyglądali bardzo ciekawie. Co miesiąc będziemy się bawili w taki sposób. Należy więc poczekać jeszcze 30 dni i znów przeszukamy nasze szafy w poszukiwaniu kolorowych ubrań. :)


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1632