Obcy i ich domniemane ślady
Data: 12-10-2013 o godz. 11:53:59
Temat: Kultura


  Obecnie istnienie obcych jest czysto hipotetyczne, gdyż nie znaleziono jeszcze żadnych dowodów życia innych cywilizacji poza ziemską...   Życie pozaziemskie - to takie, które powstało i trwa poza naszą planetą. Ludzie mają tendencję do wyobrażania sobie obcych jako nam podobnych. O ile faktycznie obcy istnieją, szansa, że będą podobni do nas, jest minimalna.

  Ślady zostawione ponoć przez obcych, tworzone są nocą na polanach pszenicy, owsa lub kukurydzy. Czasem pojawiają się także w trawie czy na śniegu. Co roku donosi się o tysiącach takich przypadków, a większość z nich jest tworzona praktycznie niezauważalnie. Są to głównie geometryczne wzory, pojawiające się na polanach niemal całej Anglii. Wiele osób wierzy, że te wzory służą obcym do komunikowania się z naszą cywilizacją. 

  W 1647r. w Anglii zaobserwowano pierwsze tego typu znaki. Ich natężenie wzrosło w latach 70 XXw. Jest wiele teorii na temat powstania tych znaków, niemniej jednak jesteśmy daleko od rozwiązania tej zagadki. Wiele osób uważa, że jest to po prostu zwykłe oszustwo. Część z nas jednak wiąże te znaki z obcymi, a inni uważają to za matactwo, podobnie jak istnienie samych obcych cywilizacji.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1609