Damian Pawlak - Kandydat na Przewodniczącego SU
Data: 04-10-2013 o godz. 19:27:03
Temat: Samorząd


   Nazywam się Damian Pawlak. Jestem uczniem kl. IIIb. Jestem jednym z kandydatów do Samorządu Uczniowskiego...


   W ostatnich dniach każdy mógł zapoznać się z moim programem. Kampania dobiega końca. Zwycięzca będzie tylko jeden. Już w najbliższy wtorek - 8 października dokonamy wyboru. Dla przypomnienia podaję kluczowe elementy mojego programu wyborczego. 
  1. Szczęśliwy numerek - mój pomysł polega na tym, że każdego dnia Dyrekcja będzie wybierać daną liczbę. Osoba z danym numerem w dzienniku nie będzie pytana przez cały dzień.
  2. Przywrócenie I-wszego dnia wiosny - myślę, że w ostatnich latach tego dnia nie było za wesoło i ciekawie w szkole. Chcę to zmienić i przywrócić dawne obchody tego święta.
  3. Częstsze wyjazdy do kin i teatrów - uważam, że każdy chce trochę odpoczynku od codzienności. Dzięki temu pomysłowi możemy się zrelaksować i na pewno czegoś nauczyć.
  4. Zwiększyć asortyment sklepiku - sądzę, że w naszym sklepiku jet małe zróżnicowanie artykułów. Chciałbym, aby znalazły się w nim świeże bułki, drożdżówki, jogurty pitne, owoce - artykuły zdrowe i pożywne.
  5. TAJEMNICZE WYDARZENIE -  jest to mój nowy pomysł, który z pewnością zintegruje całe gimnazjum. 
  6. Mecz siatkówki NAUCZYCIELE vs. UCZNIOWIE - pozwoli to na integrację miedzy uczniami a nauczycielami. Mój pomysł będzie obowiązywał osoby chętne. Na tej samej zasadzie jak rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną.
   Mam nadzieję że mój program pomoże rozwijać społeczność naszego gimnazjum. Jestem otwarty na pomysły każdego ucznia. Wspólnie przemyślane pomysły będą służyły wszystkim uczniom. 

   Zagłosuj na mnie i razem ulepszajmy nasze gimnazjum! 
Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1598