Wiktoria Kozłowska - idealny kandydat na przewodniczącego SU!!!
Data: 04-10-2013 o godz. 19:22:02
Temat: Samorząd


   Jedną z kandydatek na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego jest Wiktoria Kozłowska z klasy IIIa. Jest to osoba, która na pewno bardzo dobrze sprawdziłaby się w roli przedstawiciela. Jej głównym zainteresowaniem jest piłka siatkowa. Razem ze szkolną kadrą odnosi wiele sukcesów. Tak samo może odnieść sukcesy w samorządzie szkolnym, jeżeli na nią zagłosujecie!...   Zapewne już czytaliście jej program wyborczy, który jest wywieszony wewnątrz szkoły. Pozwolę sobie go jeszcze raz przedstawić oraz zachęcić Was do poparcia jej kandydatury. Jak zapewne wiecie, na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego kandyduje, ponieważ chce udzielać się społecznie. Jest to dla niej bardzo przyjemny sposób spędzania czasu, a co najważniejsze nie jest to czas poświęcony na próżno. Wie, że jest to bardzo odpowiedzialna funkcja, ale jest pewna, że podoła temu zadaniu.

    Jako kandydat na Przewodniczącego SU chciałaby zrealizować następujący plan:

  • Szczęśliwy numerek - czyli dzień bez jedynki
  • Projekty multimedialne prezentowane przez uczniów poszczególnych klas (na tej samej zasadzie co prezentacje o olimpijczykach i paraolimpijczykach)
  • Liczne konkursy wewnątrzszkolne
  • Zawody sportowe, pod warunkiem, że uczniowie wykażą inicjatywę i chęci
  • Ciekawie zaplanowany Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Dziecka
  • Ochroniłaby Was przed ewentualnym zagrożeniem zbyt gwałtownego powrotu z dni wolnych. Sądzi, że każdy z nas chciałby mieć pewność, że nie będzie pytany 2 stycznia po hucznej zabawie. Chciałaby wprowadzić jeden dzień na „przypomnienie sobie o szkole”.
  • Chce założyć skrzynkę, do której będziecie mogli wrzucać swoje propozycje, pomysły lub prośby. Co miesiąc będzie wraz Samorządem i opiekunami opróżniać takową skrzynkę i rozpatrywać Wasze propozycje. 

 

   Wiktoria obiecuje spełnić powyższy plan, oczywiście za zgodą szanownego Pana Dyrektora. Bardzo liczy na Was, ponieważ uważa, że wspólnymi siłami możemy dużo dobrego zrobić dla naszej szkoły. Lecz to wszystko zależy od tego, na kogo zagłosujecie.

   Postara się w tym roku nie zawieść Was ani dyrekcji. 

   Głosujcie na nią, bo razem możemy więcej! Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1597