Również kampania trzeciej kandydującej trwa!
Data: 04-10-2013 o godz. 17:22:29
Temat: Samorząd


   Dnia 4 października 2013r. na przerwie obiadowej w naszej szkole na korytarzach można było usłyszeć głośne okrzyki. Jako iż przed nami wybory na Przewodniczącego Samorządu, możemy się domyślać, że owo zamieszanie, które powstało na najdłuższej przerwie dotyczyło właśnie głosowania, które niedługo się odbędzie, a dokładniej kampanii wyborczej jednej z kandydatów....     Klasa 3a, do której uczęszcza Wiktoria Kozłowska chodziła po szkole z wielkim transparentem. Kandydatka szła oczywiście na samym przodzie i przewodniczyła grupie.

   Niektórzy z klasy byli ubrani w charakterystyczny sposób, dzięki czemu dużo osób zwracało na nich uwagę. Jedni mieli na sobie czapki, inni chodzili w okularach. Myślę, że nawet bez strojów, oczy wszystkich byłyby zwrócone w stronę 3a, jednak ubrania sprawiły, że pomysł wydał się jeszcze ciekawszy.

   Koledzy i koleżanki Wiktorii nawoływali do oddania na nią głosu. W całej szkole dało się słyszeć takie hasła jak: „Głosuj na Wiktorię!”, „Wiktoria będzie najlepszą przewodniczącą!”. Uczniowie zapewniali nas, że nie pożałujemy. Na transparencie widniało hasło:„Wiktoria ma pomysł,

Wiktoria ma plan.

Głosuj na nią,

NIE ZOSTANIESZ SAM!”.Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1594