Sztab wyborczy się nie leni!
Data: 02-10-2013 o godz. 21:22:13
Temat: Samorząd


   Dnia 2 października na 3 godzinie lekcyjnej zadźwięczał znany wszystkim uczniom dzwonek, wzywający nas na apel porządkowy. Wszyscy udali się na dolny korytarz. Tam czekał już na nas rzutnik oraz członkowie klasy 3c...   Początkowo głos zabrała pani dyrektor, która przywitała wszystkich uczniów i poprosiła o ciszę. Następnie wypowiedziała się Magda Rożecka, uczennica klasy 3c. Poinformowała ona nas, że za chwilę będziemy mogli obejrzeć filmik nagrany przez jej klasę. Miał on nam przybliżyć nieco informacji o jednym z kandydatów na Przewodniczącego Szkoły, czyli o Adrianie Krawczyku.

   Uczniowie ucichli i puszczono filmik. Wszyscy słuchali z zaciekawieniem. Początkowo na temat Adriana wypowiadali się jego koledzy i koleżanki. Przedstawiali oni kandydata oczywiście z jak najlepszej strony. Nie brakowało wypowiedzi zabawnych, które niejednokrotnie budziły śmiech i ożywienie w uczniowskim gronie. Dalsza część filmiku ukazywała nam, jak bardzo klasa 3c jest zgrana. Filmik, dzięki współpracy, wyszedł naprawdę bardzo ciekawie. Myślę, że skłonił on niejedną osobę do zagłosowania na naszego kolegę. ;)

   Na koniec głos zabrała pani dyrektor, która tym razem podziękowała klasie c za zorganizowanie apelu i poprosiła o rozejście się do klas i powrót na lekcję.


   Gratulujemy ciekawego pomysłu! ;)Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1592