Zakończenie roku szkolnego
Data: 02-07-2013 o godz. 17:25:40
Temat: Uroczystości szkolne


   Dnia 28 czerwca 2013 r. odbyło się w naszym gimnazjum uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Początkowo uczniowie spotkali się na mszy, by później przybyć, podążając za sztandarem, do szkoły....   Zebraliśmy się na hali. Tam, po odśpiewaniu hymnu, pan dyrektor przywitał nas, a następnie zaczęło się rozdanie nagród. Zwyczajowo, najpierw nagrody dostali uczniowie klas pierwszych, później drugich, a następnie trzecich. Najstarsi uczniowie dostali też świadectwa, po które klasy młodsze musiały udać się później do sal lekcyjnych.

   Kiedy już wszystkie nagrody i świadectwa zostały rozdane, rozpoczęła się część artystyczna. Klasy trzecie pożegnały nas przygotowanymi przez siebie piosenkami. Później klasy drugie ubrane w letnie stroje przedstawiły nam wiersze Adama Asnyka. Przygotowaniem klas drugich zajęły się panie: Grażyna Ponceleusz – Procek oraz Ewa Łaszewska. Nie zabrakło przy tym oczywiście muzyki, czyli "koncertu" chóru i dwóch solistek – Pauliny Jaskólskiej oraz Olgi Sarniak, które do występu przygotowywały się pod czujnym okiem pana Szarlipa.  

   Po części artystycznej klasy drugie rozdały starszym kolegom i koleżankom małe upominki, które miały im przypominać o 3 latach spędzonych w naszej szkole.

   Następnie wszyscy – prócz klas trzecich oczywiście – wybrali się do klas po świadectwa. Rozpoczęły się WAKACJE!Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1568