Wycieczka do kina
Data: 27-06-2013 o godz. 15:30:01
Temat: Wycieczki


   Dnia 25 czerwca odbyła się wycieczka integracyjna klasy 1a do Janek na film pt. "Bling Ring". O godzinie 8:15 odbyła się zbiórka. Pod opieką pani Jadwigi Dobrosz i Iwony Wencel wyjechaliśmy o godzinie 8:30...


   Na miejsce dojechaliśmy około godziny 9:15. Panie odebrały bilety i całą grupą kupiliśmy sobie popcorn. O godzinie 10:00 zaczął się film, który bardzo się nam spodobał. Mówił on o nastolatkach, którzy chcą upodobnić się do sławnych osób. Włamują się oni do celebrytów, aby ukraść im stroje i ich osobiste rzeczy. Jednak na sam koniec młodzież zostaje zatrzymana przez policję i po rozprawie zamknięta w więzieniu. Film okazał się dla nas bardzo pouczający i zmusił nas do przemyśleń. Po zakończonym seansie mogliśmy spożyć posiłek w wybranych przez nas barach i restauracjach. 

   W czasie powrotu mogliśmy poznać się poprzez różne zabawy organizowane przez panie opiekunki, przy których świetnie się bawiliśmy. Pod szkołę podjechaliśmy około godziny 14:00. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym odbędzie się więcej takich wyjazdów.


Artykuł jest z Publiczna Szkoła Podstawowe im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie
http://www.bledow.edu.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.bledow.edu.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1565