Półfinał międzypowiatowy chłopców!
Data: 12-05-2013 o godz. 09:37:44

10 maja nasi chłopcy brali udział z półfinale powiatowym w piłce nożnej. Ich przeciwnikami byli zawodnicy z gimnazjum z Radomia (gospodarze) oraz z Gózda Starego...

Pierwszy mecz rozegrali chłopcy z Gózda Starego i Błędowa. Na początku drużynie przeciwnej udało się strzelić gola, ale nasi zaraz wzięli się w garść i pokazali się z lepszej strony, strzelając dwie kolejne bramki. Zdobył je Damian Galanciak. Trzeciego gola strzelił Dominik Sobczyński. Po drugiej połowie kolejna bramka należała do naszych zawodników i zdobył ją Damian Galanciak. Na koniec meczu dwie następne bramki zdobył Przemek Pariaszewski. To był niesamowity mecz, który skończył się wynikiem 6:1 dla Błędowa.

Następny mecz rozegrali chłopcy z Radomia i Gózda Starego. Mieliśmy szansę popatrzeć, jak drużyna przeciwna gra. Chłopcom z Radomia bardzo dobrze szło i nie dali sobie strzelić żadnego gola. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Radomia.

Przyszedł czas, aby nasi chłopcy zmierzyli się z Radomiem. Na początku radzili sobie dobrze, ale nie udało im się strzelić żadnej bramki. Do pierwszej połowy to Radom prowadził  6:0. Po przerwie jednak Dominik Sobczyński strzelił pierwszego gola na konto naszej drużyny. Chociaż nasi się starali, to mecz zakończył się z wynikiem 12:1 dla Radomia. Trzeba się jednak cieszyć z drugiego miejsca, bo nasi chłopcy są mistrzami powiatu. Właśnie za to, wielkie brawa dla nich!!